Buďme úspěšní společně. Pojďme společně růst.

Na vaší kvalifikaci záleží, ale nejdůležitější je váš přístup.

Náš úspěch je založen na tom, že přemýšlíme jako naši klienti - jako podnikatelé. Proto vždy sháníme zaměstnance, kteří pouze nehledají práci, ale chtějí se každý den chovat jako podnikatelé, ať už zastávají jakoukoli pozici. Máte tento podnikatelský duch ve své DNA? Pokud ano, chtěli bychom vám nabídnout možnost stát se členem našeho týmu a společně růst.

GRENKE má velká očekávání - ale můžete je mít i vy.

Od našich zaměstnanců očekáváme mnoho. Očekáváme, že budou s nadšením pracovat na nových řešeních a inovativních produktech, ohromovat klienty výjimečnými službami a zacházet s citlivými finančními záležitostmi s nejvyšší diskrétností a profesionalitou. My jim na oplátku nabízíme atraktivní odměny, mezinárodní pracovní prostředí a zajištěnou budoucnost - práci, která umožňuje jak osobní, tak profesní růst. Poskytneme vám také svobodu a dovednosti, které potřebujete, abyste mohli nezávisle činit rozhodnutí, a také pro vás stanovíme jasně vymezené požadavky a cíle a umožníme vám převzít odpovědnost. Myslíme si totiž, že přesně tohle znamená přemýšlet a chovat se jako podnikatel.

 

Hledáme do našeho týmu GRENKE zaměstnance na všech úrovních, od nováčků po zkušené manažery.

Zavolejte nám

Spojte se s námi prostřednictvím

+420 221 501 711

Po - Pá 8:00 - 16:30

Standardem, který je vlastní našim zaměstnancům, je podnikatelský duch

Podnikatelský duch je součástí naší firemní kultury - a proto hledáme zaměstnance, kteří přemýšlejí stejně jako my. Lidi, jež nechtějí pouze dělat svou práci, ale chtějí se také aktivně zapojit do podnikání. Abychom mohli společně růst, osobně i profesionálně.

Jak jste pro nás důležití

Jistá práce v moderním prostředí, odměňování na základě výkonnosti a spravedlivá pracovní kultura jsou pro naši společnost příznačné. Ale uděláme toho mnohem víc pro to, abychom zajistili, že je o vás dobře postaráno.

Možnosti školení

Díky Akademii GRENKE vám budou poskytnuta interní i externí školení.

Flexibilní pracovní doba

Jste produktivnější v některých částech dne? U nás to není problém.

Stravování

Naši zaměstnanci mají k dispozici jídelnu umístěnou přímo v budově.

Služební auto

Na některých pozicích dostanete služební auto.

Podíl na zisku

Pokud nám budete pomáhat v tom, aby naše společnost pokročila, rádi se s vámi podělíme o úspěch.

Péče o zdraví

S GRENKE zůstanete v kondici - přímo v budově se nachází fitness centrum.

Dovolená

Dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce.

Kompatibilita

Udržujte rovnováhu mezi pracovním a rodinným životem. My vám pomůžeme.

Mezinárodní společnost

Pracujte v našich kancelářích po celém světě.

Příspěvek na stravování

Zdravá výživa a dobré jídlo jsou důležité pro kvalitu života. Zaměstnanci obdrží příspěvek na stravování.

1 / 10

Jaká oblast vás zajímá?

Jako mezinárodní specialista na leasing vám můžeme nabídnout zajímavou pracovní perspektivu a výzvy v oblastech, v nichž jsme odborníky.

Vzbudili jsme váš zájem?

Hledáte prostředí, které vám bude umožňovat, abyste se rozvíjeli? Pokud ano, jste na správném místě. Prohlédněte si naše volná místa a najděte si práci, jež vám bude nejlépe vyhovovat.

Více o naší společnosti

GRENKE Group

Naše řešení pomáhají zákazníkům po celém světě rozvíjet jejich firmy přesně způsobem, který si zvolí. Poskytujeme jim finanční volnost, kdykoli ji potřebují, a umožňujeme jim vzít trhy a zákazníky útokem a zaplavit je novými nápady. Pro bližší informace klikněte na tento odkaz.

Akce

Jako úspěšná společnost vždy hledáme nováčky, kteří chtějí růst spolu s námi. Můžete se s námi setkat tváří v tvář na různých pracovních a kariérních veletrzích. Chcete-li zobrazit nadcházející naplánované akce, klikněte na tento odkaz.