Zavolejte nám

Spojte se s námi prostřednictvím

+420 221 501 711

Po - Pá 8:00 - 16:30

Likvidita

Chcete vyzkoušet něco nového? Jděte do toho! Finanční polštář vám poskytne jistotu, kterou potřebujete. Kde ji získáte? Od nás.

Abyste mohli stále platit

Buďme upřímní: firmy udržují v chodu peníze. Jakmile je vyděláte, musíte je znovu utratit. Není neobvyklé, že peníze občas dojdou. S GRENKE s tím už nebudete muset bojovat.

Na očekávané i neočekávané

Každá společnost - od začínajících firem po globální hráče - má provozní náklady jako například faktury a výplaty. Pak jsou zde příležitostné a neplánované výdaje či investice. Poskytneme vám podporu, abyste nemuseli sahat na své úspory.

 

Díky naším likviditním řešením zůstanete likvidní. Každá firma má jiné potřeby, a proto vám nabízíme řešení šitá na míru. To znamená, že ať už podnikáte v jakémkoli odvětví a vaše firma je jakkoli velká, budete mít svobodu, kterou potřebujete, a kdy ji potřebujete.

Výhody, které vám GRENKE nabízí

Likvidita je výhodou sama o sobě. Ale likvidita s GRENKE je ještě lepší možnost.

Jednoduchost

Můžete získat vše, co v rámci likvidity potřebujete, pod jednou střechou.

Šitá na míru

Jsme tady pro vás - s řešeními šitými na míru, aby vyhovovaly vašim potřebám.

Snadné plánování

Své projekty můžete proměnit ve skutečnost bez zbytečných odkladů.

Likvidita

Ušetřete vlastní kapitál a dopřejte si finanční nezávislost.

Jednoduchost

Můžete získat vše, co v rámci likvidity potřebujete, pod jednou střechou.

Šitá na míru

Jsme tady pro vás - s řešeními šitými na míru, aby vyhovovaly vašim potřebám.

Snadné plánování

Své projekty můžete proměnit ve skutečnost bez zbytečných odkladů.

Likvidita

Ušetřete vlastní kapitál a dopřejte si finanční nezávislost.

Jak by to mohlo fungovat

Dobré nápady mohou být jen lepší

PROBLÉM
Hotelový řetězec má slibné plány na rozšíření. Chce si své možnosti nechat otevřené, dokud nenastane správný čas je realizovat. Ale nechce sahat na svůj vlastní kapitál.

ŘEŠENÍ
Řetězec bude vybavení financovat prostřednictvím leasingu. Díky tomu zůstane jeho vlastní kapitál nedotčen.

Aby vše neustále hladce běželo

PROBLÉM
Než může výrobce papíru zahájit výrobu, musí utratit spoustu peněz na nákupy ve velkém. Ale stále musí mít na výplaty svých zaměstnanců a veškeré ostatní provozní náklady.
 
ŘEŠENÍ
Díky leasingu od GRENKE si výrobce papíru bude moci dovolit nejnovější vybavení i zásoby, aby si uchoval provozní efektivitu, ale vzhledem k pevným a předvídatelným splátkám bude mít také k dispozici hotovostní tok na výplaty zaměstnanců.

Dobře vybavení

PROBLÉM
Máte-li lékařskou praxi, utratíte hodně peněz na výplaty. V důsledku toho pak nemáte dost financí k zakoupení důležité lékařské techniky.

 

ŘEŠENÍ
Díky rámcové dohodě s GRENKE budete moci hradit měsíční splátky za veškeré své vybavení a zároveň využívat zvláštních podmínek, přičemž bude vše řádně naplánováno a rozvrženo.

Naše produkty

Hledáte řešení, které by uspokojilo vaše finanční potřeby? Máme jich několik. Součástí našich produktů je určitě něco, co je pro vás to pravé.

Likvidita pro začínající podniky

Při uvádění vašich nápadů do praxe nesmí vznikat žádné překážky - a určitě ne finanční. Pokud je vaše začínající firma nyní finančně na hraně, spojte se s námi. Budeme s vámi spolupracovat na tom, abychom našli řešení, které dokonale vyhovuje vašim potřebám.

GRENKE: hledá řešení pro vás

Hledání řešení je vaše práce. Jejich nabízení vám je však na nás. Děláme to po desetiletí - vlastně je to naše vášeň.

Váš partner pro likviditu

GRENKE již dost dlouho pracuje s firmami. Poskytneme vám řešení, která vám dají křídla. Protože víme, co potřebujete. Jak? Neboť i my jsme podnikatelé.

S likviditou daleko dojdete. Vzhledem k tomu, že na ní závisí mnoho vašich projektů, potřebujete se spoléhat jak na nepřetržité, tak krátkodobé finanční prostředky. S námi to není problém.

whitepaper

Partnerství s GRENKE

Jste obchodník? Chtěli byste svým zákazníkům nabídnout více platebních možností? Pokud ano, staňte se naším partnerem a získejte výhody spočívající v široké škále nabídek a zvláštních podmínek.

Řešení pro všechno

Likvidita je důležitá, ale není to všechno. My samozřejmě máme připravena řešení i pro ostatní věci.