GRENKE v České republice

Podnikání je již dlouho naším denním chlebem. Společnost GRENKE byla založena v německém Baden-Badenu v roce 1978. Naše první pobočka v České republice byla otevřena v roce 2005.

Nechte nás, abychom vám to usnadnili.

Nemůžete odolat myšlence, jejíž čas nastal. Řešení od GRENKE vytvářejí finanční rámec pro podnikatelských úspěch již zhruba po 40 let - rychle, snadno a s osobním přístupem.

Flexibilní leasingová řešení pod jednou střechou

Velké věci často mají skromné počátky. K tomu, aby lidé přišli s něčím novým, stačí, aby měli sebevědomí a finanční svobodu.

 

V GRENKE jsme skrz naskrz podnikatelé. Proto chceme být odvážní a umožnit našim klientům, aby mohli realizovat své záměry. Ať už si chcete vzít na leasing vysoce výkonné počítačové vybavení, nebo celé zařízení kanceláře, GRENKE Česká republika to vše zvládne a může nabídnout i více. Naší specialitou je spolehlivé řízení několika malých smluv. Celému procesu pak dodáme vlastní rukopis spolu s podnikatelským nadšením, o němž víme, že je i vaším motorem.

 

Naše motto - ‘Rychle. Vpřed. S naším financováním.’ - z nás v průběhu let udělalo jednoho z předních finančních poskytovatelů v segmentu. To však neznamená, že jsme přestali neúnavně pracovat na vymýšlení nových řešení, abychom pomáhali našim klientům.

GRENKE Česká republika v číslech*

Ať už jste kdekoli, GRENKE Česká republika je vaším místním partnerem. Čísla mluví sama za sebe

1
Podnikání: GRENKE je odborník na leasing
1
Pobočka v České republice
2005
GRENKE zřizuje pobočku v Praze, Česká republika
8
Zaměstnanci v České republice

* K 31. prosinci 2023

GRENKE vám nablízku

Najdete nás snadno. Zvolte svou zemi, zadejte místo a obdržíte kontaktní údaje na nejbližší kancelář společnosti GRENKE.

Zavolejte nám

Spojte se s námi prostřednictvím

+420 221 501 711

Po - Pá 8:00 - 16:30

Poslední novinky

21

dub 2020

Hledá se: podnikatelé s požadavky na financování

  • Nové motto společnosti je ‘Rychle. Vpřed. S naším financováním.’
  • Komplexní finanční řešení poskytují obchodníkům i zákazníkům svobodu, kterou potřebují, aby mohli rozvíjet své obchodní záměry.

Něco dalšího, co by vás mohlo zajímat

GRENKE Česká republika je tu pro vás, aby vám nabídla své zkušenosti, zkušenosti a absolutní nasazení. Bližší informace najdete zde - nebo se na nás obraťte osobně.