GRENKE pro veřejné instituce

Dáváme městským úřadům, školám a sociálním organizacím svobodu, kterou potřebují. A totéž děláme pro kluby, politické strany, sdružení, náboženské instituce a jejich organizace. A děláme to prostřednictvím financování šitého na míru a osobních konzultací poskytovaných za rovných podmínek.

Skvělé podmínky a jednoduché vyřizování

GRENKE již pomáhá několika městským úřadům a veřejným institucím prostřednictvím řešení šitých na míru.

Můžete se spolehnout na naše zkušenosti.

Pro vás hrají roli fakta. A přesně proto je GRENKE pro vás to pravé. Lidé si nás cení nejen kvůli našim zkušenostem, které jsme si za více než 40 let práce s veřejnými orgány vybudovali, ale také proto, že chceme naším klientům poskytovat pomoc osobně, od prvního kontaktu do vypršení smlouvy. Díky tomu budete mít klidnou mysl, když přijde na zodpovědné řízení finančních prostředků. Zásluhou naší sociální angažovanosti se také dobře orientujeme v potřebách veřejných rozpočtů. Jaký důvod byste tedy mohli mít k tomu, abyste nezvážili GRENKE při své příští poptávce? Vůbec žádný - a určitě ne naše flexibilní řešení v oblasti jako je leasing! Těšíme se, až si s vámi promluvíme.

S GRENKE jste v dobrých rukou

Zkušenost

Transparentnost

Osobní přístup

Přesvědčivost

Zkušenost

Transparentnost

Osobní přístup

Přesvědčivost

Zavolejte nám

Spojte se s námi prostřednictvím

+420 221 501 711

Po - Pá 8:00 - 16:30

Naše služby vám pomohou uspět

Od 3D tiskáren přes notebooky pro prodej v terénu po vybavení kaváren - s finančními řešeními GRENKE můžete zlepšit svou produktivitu, konkurenceschopnost a pracovní atmosféru.

Financování zařízení

Potřebujete získat finance na zvláštní zařízení? Kancelářský nábytek, počítačový hardware, tiskárny nebo něco úplně jiného? Pokud ano, financování zařízení je pro vás to pravé. Zvolíte-li si toto řešení, nabídneme vám širokou škálu finančních možností pro zakoupení celé řady zařízení. Možná, že mezi nimi najdete to, o kterém sníte.

Zkušenosti budují důvěru

Společnost GRENKE vám poskytuje svobodu, kterou potřebujete, abyste mohli dát prostor svému podnikatelskému duchu. Vše je šité na míru a za skvělých podmínek.

Nás pohání právě váš úspěch

Od roku 1978 s nadšením pomáháme společnostem, které chtějí něčeho dosáhnout. GRENKE je všestranným odborníkem pro malé a střední podniky. 

Nezáleží na tom, zda působíte v průmyslu, prodeji nebo sektoru služeb. Můžete se spolehnout na naše zkušenosti.

Zvolená produktová řešení

Díky těmto skvělým službám můžeme vaše podnikání poposunout dopředu.