GRENKE pro řemesla

Ať už jste zámečník, malíř pokojů nebo montér - jako řemeslník potřebujete řešení, která vám umožní trávit méně času v kanceláři a neobávat se o finance. To jsou řešení, která může nabídnout GRENKE.

Ať už je váš pracovní profil v řemeslné živnosti jakýkoli, z obchodního hlediska jsou požadavky podobné. Tento aspekt je vždy přítomen, ale v ideálním světě by vše mělo probíhat jaksi samo a přirozeně, aniž by to zasahovalo do hlavní podnikatelské činnosti. Společnost GRENKE vám opravdu může v tomto ohledu odlehčit.

Poskytujeme podporu ve formě finančních řešení šitých na míru, aby se loďaři mohli plně soustředit na navržení dokonalého kýlu, bytoví architekti se mohli věnovat nábytkářským trendům a ortopedičtí technici mohli trávit čas zajišťováním dokonalé ergonomie. Naše finanční poradenské služby jsou uzpůsobeny pro vaše řemeslné odvětví. Protože my rozumíme tomu, co děláme, stejně jako vy. 

Zavolejte nám

Spojte se s námi prostřednictvím

+420 221 501 711

Po - Pá 8:00 - 16:30

Zajišťujeme, aby vaše řemesla vydělávala

Vaše řemeslná živnost může klidně být vaším posláním. I když vás třeba práce uspokojuje, nebude úspěšná, pokud nebudete vydělávat peníze. Jsme tady, hledáte-li způsob, jak investovat do své firmy, aniž byste se museli příliš obávat o finanční rezervy. Jedním z těchto způsobů je leasing s finančním poradenstvím šitým na míru pro řemeslné živnosti.

Jaký typ leasingu vám vyhovuje?

ZKUSTE HNED Dotaz Výsledek

K nalezení pro vás vhodného leasingového řešení stačí tři kroky.

Existují různé typy leasingu v závislosti na vašich investičních potřebách. Udělejte si náš test a ihned zjistíte, který je pro vás ten pravý.

Investujete několikrát ročně?

Investuje vaše firma do různých typů zařízení?

Trávíte hodně času vyřizováním leasingu a kupních smluv na vaše firemní vybavení?

Správná leasingová možnost pro vás je rámcová dohoda

Potřebujete vyšší investice a flexibilitu, kterou s sebou nesou. A přesně tohle získáte díky rámcové dohodě od GRENKE, která vám umožní leasing kancelářského vybavení způsobem, jenž vyhovuje vašim potřebám. Rádi vám poradíme - stačí, když se s námi spojíte.

Správná leasingová možnost pro vás je Classic leasing

Chcete pevné splátky, které vám dají jistotu v souvislosti s investičními plány, ale také byste rádi zůstali flexibilní. Už dále nehledejte - leasingová možnost Classic od GRENKE je pro vás to pravé. Rádi vám poradíme - stačí, když se s námi spojíte.

Hned to vyzkoušejte!
Ano
Ne

Co byste chtěli udělat?

Financujte svůj další krok

Již léta provozujete dílnu a toužíte se rozrůstat? Pokud nechcete dosáhnout svých finančních limitů příliš rychle, stačí využít leasingu dílenských nástrojů, zařízení a dalšího vybavení s GRENKE.

Když vaše odvětví zažívá přerod

Pracujete v elekrotechnickém oboru? Nebo jiném odvětví s podobně krátkými inovačními cykly? Rámcová dohoda je dokonalou leasingovou možností pro vás, pokud nechcete neustále čelit finančním překážkám, kdykoli budete potřebovat zmodernizovat své vybavení.

Rychlejší financování rovná se lepší financování

Potřebujete speciální zařízení, abyste mohli inovovat svůj výrobní proces? Classic leasing vám umožní financovat i kapitálově nejnáročnější investice a zůstat špičkou v oboru.

whitepaper

Vaše potřeby jsou jedinečné, a to platí také pro naše finanční poradenství.

Máte nějaký velmi zvláštní požadavek? Pojďme si o tom promluvit. Rádi se o vás postaráme osobně.

Populární produkty pro řemesla

Stále si nejste úplně jisti, jak vám můžeme pomoci? Zjistěte si informace o našich řešeních.