Zavolejte nám

Spojte se s námi prostřednictvím

+420 221 501 711

Po - Pá 8:00 - 16:30

Výhody pro partnery

Bavíte se o produktech se svými klienty? Co kdybyste mohli hovořit o příležitostech, potenciálu a nápadech? Jak? Je to snadné: prostě se staňte partnerem společnosti GRENKE.

Přemýšleli jste někdy o tom, že svým zákazníkům nabídnete více než jen produktovou řadu? Spousta obchodníků nabízí také škálu možností financování. Výhodou je, že zákazníci si mohou vybrat financování zakoupených produktů způsobem, který vyhovuje jejich potřebám. A co z toho budete mít vy? Finanční možnosti jako například leasing lze snadno začlenit do vašich stávajících procesů. Tak budete moci mít připravenu správnou nákupní alternativu, díky čemuž se zákazníci jen pohrnou.

Jsme rádi, že vám můžeme poskytnout osobní poradenství za účelem rychlé implementace tohoto řešení. Prvním krokem je úprava podmínek tak, aby vám vyhovovaly. Budete mít také ve své oblasti k dispozici kontaktní osobu, která zodpoví všechny vaše dotazy. Chceme totiž, abyste byli úspěšní.

Vaše výzvy - naše řešení

Ať už se věnujete jakémukoli odvětví, máme pro vás ideální řešení.

Prodejní podpora

Mnoho zákazníků se snaží najít alternativy pro konvenční nákup. Díky našemu řešení můžete nabídnout leasing a pronájem.

info

Vaše potřeby jsou jedinečné, a to platí také pro naše finanční poradenství.

Máte nějaký velmi zvláštní požadavek? Pojďme si o tom promluvit. Rádi se o vás postaráme osobně.

Méně času věnovaného administrativě, více času pro zákazníky

Vypracovávání cenových nabídek a smluv je časově náročné - tento čas byste raději strávili tím, že se budete starat o své zákazníky. Máme dokonalé řešení, které vám to umožní.

Portál pro partnery GRENKE

Díky našemu portálu pro partnery lze omezit papírování spojené se zpracováváním financování. Stačí stanovit finanční nabídku a podat žádosti přes internet. Naši odpověď dostanete v řádu minut. Poté můžete ihned provést poslední úpravy zákaznických smluv. Můžete také kdykoli zobrazit stav svých smluv, díky čemuž budete mít víc času na to, abyste se věnovali opravdu důležitým věcem.

Být úspěšnou výzvou k silnému partnerství

V našem oboru jsme již nabyli spoustu zkušeností. Proto víme, co se počítá - navazování úzkých a dlouhodobých partnerství.

S vámi ruku v ruce

Když pracujeme s partnery, pomýšlíme pouze na jeden cíl: úspěšné vztahy, které obstojí ve zkoušce času. Úzká spolupráce je zásadní při dosahování tohoto cíle.

Vždy jsme tady pro vás a jsme připraveni vám osobně poskytnout potřebné znalosti. Společně toho totiž můžeme docílit více.