Zavolejte nám

Spojte se s námi prostřednictvím

+420 221 501 711

Po - Pá 8:00 - 16:30

Prodejní podpora

Hotovostní nákupy si někteří klienti nemohou dovolit. Abyste zajistili, že od vás neodejdou s prázdnou, můžete jim jednoduše nabídnout alternativní typy financování.

Lepší výkonnost, větší výnosy

Dejte svým zákazníkům větší flexibilitu. Vrátí se vám to ve formě vyšších výnosů a věrnosti zákazníků.

Jak vám můžeme pomoci

Máme široké portfolio finančních produktů, od leasingu po pronájem. Díky tomu si vaši zákazníci budou moci zvolit, jak zaplatit, když budou využívat vašich služeb. To znamená, že jim můžete pomoci poskytnout finanční svobodu a vytvořit tak možnost pro větší objem prodeje.
Ale to není všechno. My vám nejen poskytneme podporu ve formě našich produktů, ale budete také moci využívat našeho poradenství a asistence, kdykoli je budete potřebovat.

Výhody pomocné ruky

Pokud máte za sebou správnou podporu, můžete směřovat vpřed. To je prostě fakt. Ale co dalšího lze díky podpoře dokázat?

Osobní přístup

V případě jakýchkoli dotazů se obraťte na svou kontaktní osobu.

Poctivost

Nabízíme maximální transparentnost od prvního setkání až po podepsanou smlouvu.

Rychlost

Krátké doby zpracování a rychlé vyplacení finančních prostředků do 24 hodin.

Spolehlivost

Desetiletí zkušeností v oblasti poskytování finančních služeb.

Osobní přístup

V případě jakýchkoli dotazů se obraťte na svou kontaktní osobu.

Poctivost

Nabízíme maximální transparentnost od prvního setkání až po podepsanou smlouvu.

Rychlost

Krátké doby zpracování a rychlé vyplacení finančních prostředků do 24 hodin.

Spolehlivost

Desetiletí zkušeností v oblasti poskytování finančních služeb.

Více než financování

Naše podpora převyšuje naše produkty. Potřebujete pomocnou ruku v prodeji? Jsme tady, abychom vám pomohli. Mají vaši zákazníci nějaké zvláštní požadavky? My vám pomůžeme.

Pokud si nejste úplně jistí, jaké máte k dispozici finanční možnosti, jsme tady, abychom vám pomohli. A nejen to. Kontaktní osoba v GRENKE vám také bude ráda nápomocna při konzultacích se zákazníky.

Zvládneme toho však mnohem více. Některé požadavky zákazníků vyžadují okamžitá řešení. Nenecháme vás, abyste se s nimi potýkali sami. Pokud například klient potřebuje velké množství výrobků a oznámil vám to s krátkým předstihem, pomůžeme vám s předběžným financováním.

Takto budete moci svým zákazníkům poskytnout komplexní podporu.

Váš výrobek, naše financování

Myslíte, že váš výrobek nelze financovat? Přesvědčíme vás o opaku. Prohlédněte si náš seznam dostupných financovaných zařízení - svůj výrobek mezi nimi určitě najdete.

Frankovací stroje

Vaše společnost každý den odesílá bezpočet dopisů. Přilepování známek na každý z nich je náročný úkol. Proto potřebujete frankovací stroj. Ale jak ho zaplatíte? Je to velmi snadné: s námi.

Pokladní systémy

Tržby jsou to, oč tu běží - a co vás drží nad vodou. Správný pokladní systém vám s nimi může pomoci. Jeho součástí jsou počítače s pokladnami, řídicí panely, skenery, tiskárny stvrzenek a zásuvky na peníze. Ale kde vezmete peníze na zaplacení tohoto systému? Od nás.

Vysokozdvižné vozíky, zvedací plošiny

Uvádění těžkých věcí do pohybu je vaše práce. K tomu budete potřebovat vysokozdvižné vozíky. Musí toho hodně vydržet - budete s jejich pomocí totiž každý den přemísťovat těžká břemena. Pokud jde o financování, těžkou váhu za vás na sebe vezmeme my.

Audiovizuální technika

Přemýšlíte ve zvucích a obrazech. Uveďte své nápady do praxe - k tomu budete potřebovat jen správnou techniku. GRENKE nabízí snadný způsob financování kamer, mikrofonů a osvětlovacích zařízení.

Automaty na kávu

Šálek kávy pouhým stisknutím tlačítka je skvělý start do nového dne. Pomůže také překonat popolední únavu po obědě. Sdílejte tyto pocity se svými zaměstnanci díky našemu financování automatů na kávu.

Kancelářský nábytek

Když se chcete rozrůstat, nákup nového kancelářského nábytku může být drahý špás. Svůj nákup můžete financovat s GRENKE, od jednoduché kancelářské židle po celé prostory recepce.

IT-Hardware od telefonu po datové centrum

V dnešní době jsou mobilní zařízení nepostradatelná v každodenním pracovním životě. Mnozí je pokládají za nejzákladnější pracovní nástroj. Avšak zařízení, servery a paměti nejsou levné. My to víme - a pomůžeme vám je financovat.

Fitness stroje

Pomůžete svým zákazníkům zůstat v kondici. K tomu budete potřebovat správné fitness stroje. Ať už potřebujete trenažér nebo pořizujete kompletně nové vybavení do svého fitness centra, GRENKE je vaším ideálním finančním partnerem.

Hotelové vybavení

Čisticí zařízení, hotelový software, nábytek do pokojů; když provozujete hotel, musíte myslet na spoustu věcí. O co se však nebudete muset obávat, je financování. O to se postaráme GRENKE.

Bezpečnostní technika a poplašná zařízení

Pracoviště ve vaší společnosti je plné drahého vybavení. To znamená, že je třeba ho chránit. Bezpečnostní technika, poplašná zařízení a kamerové monitorovací systémy se o to postarají - a GRENKE zajistí financování.

Multimediální vybavení

Vybavení pro multimediální účely je potřebné v mnoha oblastech. Patří sem projektory, monitory a promítací plátna a také stojany na monitory, nosiče sluchátek a podobně. To vše si můžete pořídit díky financování s GRENKE.

100 % Software

Už máte hardware. Teď už vám chybí jen aplikace. Věřte tomu, nebo ne, díky financování od GRENKE si můžete pořídit i software. 

Elektrokola

Chcete se vyhnout dlouhým hodinám v zácpě během špičky a udělat něco pro životné prostředí a své zdraví? Mohla by vaše společnost poskytnout svým zaměstnacům nejnovější elektrokola? S GRENKE můžete financovat zdraví a štěstí svých zaměstnanců.

Stavební zařízení

Ať už potřebujete mini rypadlo, bagr nebo míchačku na beton - my vám s tímto zařízením pomůžeme.

Telekomunikační zařízení

Hladká komunikace je často klíčová v každodenním podnikání. A proto vám vaše telekomunikační zařízení pomůžeme financovat.

Dílenská zařízení, stroje a vybavení

Ve vaší dílně jste obklopeni přístroji a zařízeními, které vám usnadňují práci. Podobně jako GRENKE - se správným financováním.

Kopírky, tiskárny

Provoz tiskáren a kopírek se v kancelářích nezastaví. A proto musí být tyto přístroje odolné. Kvalitní vybavení je však často velmi drahé. S GRENKE to ovšem nebude problém. Kopírky a tiskárny snadno zaplatíte díky našemu financování.

Technika LED osvětlení

Prosvětlujete svět. Technika LED osvětlení není jen jedinečným způsobem, jak ozvláštnit jisté prostory ve vašem pokoji, ale skýtá také ohromný potenciál pro kreativitu a inovaci. To však není úplně levné. Jsme tu pro vás. S GRENKE vysoké náklady nejsou problém.

Lékařská technika

Zdraví lidí je vaše hlavní priorita. Potřebujete se spolehnout na zařízení, která používáte. Také na nás se můžete spolehnout, pokud jde o financování lékařské techniky.

Kompresory

Kompresory se používají k mnoha účelům, od stavenišť po dílny a také k čištění. Bez ohledu na to, na co kompresory potřebujete, my vám upustíme tlak, pokud jde o náklady. S GRENKE bude financování vašich zařízení snadné.

Čisticí technika

Čistota půl zdraví - to jsou slova, kterými je dobré se v životě řídit! Ale jak to zařídíte? Díky vysavačům, čístícím a mycím strojům. Pomůžeme vám dát do pořádku náklady. S GRENKE můžete financovat cokoli.

1 / 21

Staňte se jedním z našich partnerů

Chtěli byste svým zákazníkům nabídnout více možností financování? Pokud ano, spojte se s námi.

Najít pobočku

Nikdy nejsme daleko.

Zvolit místo

Zobrazí se vám příslušné kontaktní údaje.

Žádost o partnerství

Kontaktujte nás.

Najít pobočku

Nikdy nejsme daleko.

Zvolit místo

Zobrazí se vám příslušné kontaktní údaje.

Žádost o partnerství

Kontaktujte nás.