GRENKE pro prodej

Chcete, aby se vám snáze plánovala krátkodobá a střednědobá likvidita? GRENKE má dokonalá řešení.

Velkoobchodní a maloobchodní prodej je tlukoucím srdcem ekonomiky. Stále rostoucí objem obratu v těchto sektorech je generován na internetu. Jste v dobré pozici, abyste mohli čelit výzvám, které přinese budoucnost? Vaši zákazníci očekávají vždy nejvyšší kvalitu spolu s výjimečnou schopností zajistit dodávky a s flexibilními platebními možnostmi. Problém je, že to všechno stojí peníze a pohlcuje likviditu, která je kritickým faktorem zejména v prodeji, kde jsou marže často mimořádně nízké.

GRENKE nabízí správné produkty a osobní poradenství pro prodejní sektor. S atraktivním leasingem usnadníme vašim zákazníkům rozhodnutí u vás nakoupit. Je snadný, šitý na míru a za skvělých podmínek.

Zavolejte nám

Spojte se s námi prostřednictvím

+420 221 501 711

Po - Pá 8:00 - 16:30

Udržte svůj podnik v chodu

Spousta předních firem v prodejním sektoru spoléhá na produkty a finanční poradenství od GRENKE. Jedním příkladem jsou firmy, které potřebují leasing na pokladní systémy a kancelářskou komunikační techniku. Výsledkem je lepší likvidita a snadnější plánování. Kdy začneme?

Jaký typ leasingu vám vyhovuje?

ZKUSTE HNED Dotaz Výsledek

K nalezení pro vás vhodného leasingového řešení stačí tři kroky.

Existují různé typy leasingu v závislosti na vašich investičních potřebách. Udělejte si náš test a ihned zjistíte, který je pro vás ten pravý.

Investujete několikrát ročně?

Investuje vaše firma do různých typů zařízení?

Trávíte hodně času vyřizováním leasingu a kupních smluv na vaše firemní vybavení?

Správná leasingová možnost pro vás je rámcová dohoda

Potřebujete vyšší investice a flexibilitu, kterou s sebou nesou. A přesně tohle získáte díky rámcové dohodě od GRENKE, která vám umožní leasing kancelářského vybavení způsobem, jenž vyhovuje vašim potřebám. Rádi vám poradíme - stačí, když se s námi spojíte.

Správná leasingová možnost pro vás je Classic leasing

Chcete pevné splátky, které vám dají jistotu v souvislosti s investičními plány, ale také byste rádi zůstali flexibilní. Už dále nehledejte - leasingová možnost Classic od GRENKE je pro vás to pravé. Rádi vám poradíme - stačí, když se s námi spojíte.

Hned to vyzkoušejte!
Ano
Ne

Jak utváříte svou budoucnost?

Plníme sliby, abyste je mohli plnit i vy

V dnešní době je zásadní efektivní skladová logistika, tedy i schopnost včas dodávat požadovaná množství výrobku s minimální vinkulací kapitálu. To vyžaduje výraznou míru automatizace a potřebnou likviditu. GRENKE vám pomůže s leasingem.

Vytvářejte zákaznické zkušenosti

Co činí prodejní sektor tím, čím je? Především závratné množství potřeb zákazníků a také nekonečné množství požadavků na kladnou zákaznickou zkušenost v prodejnách. Pokud si zvolíte rámcovou dohodu, pomůžeme vám přeměnit vaše nápady v realitu a také udržovat vaše vybavení vždy moderní.

Usnadňujeme vám to, v čem podnikáte

Digitalizace radikálně mění prodejní průmysl a mnoho věcí usnadňuje - například placení. Chcete-li svým zákazníkům poskytnout jednodušší platební možnosti, díky Classic leasingu si můžete vzít na leasing nejmodernější pokladní systémy. Tak snadné to je.

whitepaper

Vaše potřeby jsou jedinečné, a to platí také pro naše finanční poradenství.

Máte nějaký velmi zvláštní požadavek? Pojďme si o tom promluvit. Rádi se o vás postaráme osobně.

Populární produkty pro prodej

Stále si nejste úplně jisti, jak vám můžeme pomoci? Zjistěte si informace o našich řešeních.