GRENKE pro zdravotní péči

Nejde jen o vaše závazky vůči vašim pacientům - finance ve vaší praxi či zdravotnickém zařízení nebo na vaší klinice musí být také zdravé. GRENKE má prostě ten správný recept na financování a likviditu.

Většina institucí v sektoru zdravotní péče musí čelit specifickým překážkám. Jsou vaše finanční rezervy také limitovány standardními sazbami, paušálními poplatky a nařízeními? A musíte čelit značnému tlaku, pokud chcete, aby byl váš provoz ziskový?

GRENKE vám umožní, abyste se plně soustředili na činnost, která je jádrem medicíny a péče. Jako zkušený partner v odvětví zdravotní péče víme, jak stabilizovat vaše hotovostní toky. Ať už si hodláte zřídit lékařskou praxi, nebo sjednat leasing lékařské techniky. Společně najdeme řešení šité na míru vaším specifickým potřebám.

Partnerství sobě rovných

Vzhledem k demografickým změnám a průlomům v léčení a ošetřování se zdravotní péče stane v budoucnu ještě důležitějším odvětvím. Zároveň se zvyšuje tlak na inovaci a efektivitu. A to platí také pro poptávku po profesionálním finančním poradenství pro lékaře, nemocnice a pečovatelská zařízení. Přesně proto tady jsme. Pojďme si o tom promluvit.

Zavolejte nám

Spojte se s námi prostřednictvím

+420 221 501 711

Po - Pá 8:00 - 16:30

Jaký typ leasingu vám vyhovuje?

ZKUSTE HNED Dotaz Výsledek

K nalezení pro vás vhodného leasingového řešení stačí tři kroky.

Existují různé typy leasingu v závislosti na vašich investičních potřebách. Udělejte si náš test a ihned zjistíte, který je pro vás ten pravý.

Investujete několikrát ročně?

Investuje vaše firma do různých typů zařízení?

Trávíte hodně času vyřizováním leasingu a kupních smluv na vaše firemní vybavení?

Správná leasingová možnost pro vás je rámcová dohoda

Potřebujete vyšší investice a flexibilitu, kterou s sebou nesou. A přesně tohle získáte díky rámcové dohodě od GRENKE, která vám umožní leasing kancelářského vybavení způsobem, jenž vyhovuje vašim potřebám. Rádi vám poradíme - stačí, když se s námi spojíte.

Správná leasingová možnost pro vás je Classic leasing

Chcete pevné splátky, které vám dají jistotu v souvislosti s investičními plány, ale také byste rádi zůstali flexibilní. Už dále nehledejte - leasingová možnost Classic od GRENKE je pro vás to pravé. Rádi vám poradíme - stačí, když se s námi spojíte.

Hned to vyzkoušejte!
Ano
Ne

Pohoda šitá na míru

Clinic 4.0

Výhodnější, efektivnější, propojenější - GRENKE vám může pomoci zmodernizovat vaši nemocnici. Zůstaňte na špičce i v odvětví s krátkými inovačními cykly - proč si na leasing nepořídit nejen nové počítačové vybavení, ale také prvotřídní lékařskou techniku?

Postarejte se o to, abyste měli vždy nejlepší vybavení

Nejmodernější diagnostické a léčebné vybavení zvýhodní vaše zdravotnické zařízení a umožní vám zefektivnit vyšetření a zajistit pohodlí pro vaše pacienty. Díky rámcové dohodě si do své praxe budete moci vždy pořídit nejnovější vybavení.

Ať se vaši pacienti cítí jako doma

Máte zubařskou praxi a chcete zmodernizovat svou ordinaci? Příjemné prostředí je velmi důležité k tomu, aby se pacienti cítili pohodlně. Díky leasingu si budete moci do své ordinace pořídit veškeré nejmodernější vybavení a budete moci snadněji plánovat náklady.

whitepaper

Vaše potřeby jsou jedinečné, a to platí také pro naše finanční poradenství.

Máte nějaký velmi zvláštní požadavek? Pojďme si o tom promluvit. Rádi se o vás postaráme osobně.

Populární produkty pro sektor zdravotní péče

Stále si nejste úplně jisti, jak vám můžeme pomoci? Zjistěte si informace o našich řešeních.