Zavolejte nám

Spojte se s námi prostřednictvím

+420 221 501 711

Po - Pá 8:00 - 16:30

GRENKE pro výrobu

Globalizace, digitalizace, Průmysl 4.0 - úspěch vaší firmy závisí na přijímání strategických rozhodnutí a rychlém jednání. Díky finančním řešením šitým na míru od GRENKE můžete mít veškerou svobodu, kterou si přejete. 

Nová technologie vytváří nové trhy. Drastická narušení systému volají po nových řešeních. Například řešeních pro mobilitu, produkci energie, projektování výrobků a sdílení informací. Jakým výzvám čelí vaše firma? 

Ať už se snažíte učinit výrobu flexibilnější, zapojit síť ve své pobočce nebo zlepšit zákaznickou zkušenost - inovace je vždy spojena s finančními riziky. GRENKE roste s vámi. Naše řešení mohou být tak globální a flexibilní, jak chcete, aby byla. A můžeme s vámi spolupracovat tak úzce, jak chcete.

Odborníci na různorodost

Ať už jde o strojírenství, nebo chemický průmysl - naši finanční poradci jsou obeznámeni s různými požadavky a výzvami vašeho odvětví. Budeme s vámi spolupracovat na tom, abychom našli správné řešení pro vaše finanční potřeby. Například pokud jde o leasing na vybavení.

Jaký typ leasingu vám vyhovuje?

ZKUSTE HNED Dotaz Výsledek

K nalezení pro vás vhodného leasingového řešení stačí tři kroky.

Existují různé typy leasingu v závislosti na vašich investičních potřebách. Udělejte si náš test a ihned zjistíte, který je pro vás ten pravý.

Investujete několikrát ročně?

Investuje vaše firma do různých typů zařízení?

Trávíte hodně času vyřizováním leasingu a kupních smluv na vaše firemní vybavení?

Správná leasingová možnost pro vás je rámcová dohoda

Potřebujete vyšší investice a flexibilitu, kterou s sebou nesou. A přesně tohle získáte díky rámcové dohodě od GRENKE, která vám umožní leasing kancelářského vybavení způsobem, jenž vyhovuje vašim potřebám. Rádi vám poradíme - stačí, když se s námi spojíte.

Správná leasingová možnost pro vás je Classic leasing

Chcete pevné splátky, které vám dají jistotu v souvislosti s investičními plány, ale také byste rádi zůstali flexibilní. Už dále nehledejte - leasingová možnost Classic od GRENKE je pro vás to pravé. Rádi vám poradíme - stačí, když se s námi spojíte.

Hned to vyzkoušejte!
Ano
Ne

Jaké máte plány?

Aby se věci nezadřely

Pokud hodláte investovat do své firmy, plánovaná likvidita je povinností. Co nechcete, jsou finanční překážky poté, co jste nakoupili aktiva. Řešení? Classic leasing.

Abychom vám pomohli předstihnout konkurenci

Konkurenceschopnou pozici na trhu vám pomáhá zajistit efektivní výroba. Veškerá strojní zařízení a vybavení, které potřebujete, se zdokonalují a vylepšují ve stále kratších intervalech. Potřebujete finanční flexibilitu, abyste drželi krok. A přesně tohle získáte díky rámcové dohodě, která vám umožní kdykoli financovat inovace a úspěšně udržet výrobní provozy v chodu.

Dejte své finance do pořádku

Máte pravidelná vydání, pokud jde o materiály, energii a rozvoj, nebo často platíte předem? Většina firem nemá rozpočet na prvotřídní vybavení. Poskytněte si svobodu, kterou potřebujete, a pořiďte si své vybavení na leasing, místo abyste si ho koupili.

whitepaper

Vaše potřeby jsou jedinečné, a to platí také pro naše finanční poradenství.

Máte nějaký velmi zvláštní požadavek? Pojďme si o tom promluvit. Rádi se o vás postaráme osobně.

Populární produkty pro výrobu

Stále si nejste úplně jisti, jak vám můžeme pomoci? Zjistěte si informace o našich řešeních.