Pro poskytovatele služeb

Způsob, jak čelíte výzvám svých zákazníků, je příkladný. Ale čelíte stejně tak dobře svým vlastním výzvám, zejména když jsou vaše finanční prostředky omezené a vy potřebujete rychle jednat? Žádný problém - díky řešením, které vám budou dokonale sedět.

Můžete mít na starosti digitální agenturu, která potřebuje financovat nové notebooky. Možná provozujete cestovní kancelář a přemýšlíte o tom, že byste si vzali nábytek na leasing. Nebo jste právě otevřeli fitness centrum a potřebujete do něj nakoupit vybavení. Ať už poskytujete jakékoli služby, všechny mají jedno společné: absolutní zaměření na zákazníka. Tak proč by totéž nemělo platit o vašich finančních řešeních?

Řešeních, která jsou vytvořena pro vás. Řešeních, která jsou rychle k dispozici - a která fungují. Řešeních s vlídnou tváří vašeho osobního poradce. Zjistěte, proč jsme pro vás tím pravým partnerem.

Zavolejte nám

Spojte se s námi prostřednictvím

+420 221 501 711

Po - Pá 8:00 - 16:30

Řešení uzpůsobená zákazníkům

Proč si zvolit nás? Na to je snadná odpověď: i my sami jsme poskytovateli služeb a jsme jimi již od roku 1978. Víme, jak důležité je dělat rychlá rozhodnutí; držet krok s potřebami našich klientů; růst spolu s nimi; a někdy je dokonce předstihnout. Je to skvělý pocit, že? Promluvte si s námi a využijte naše zkušenosti v uspokojování potřeb poskytovatelů služeb.

Jaký typ leasingu vám vyhovuje?

ZKUSTE HNED Dotaz Výsledek

K nalezení pro vás vhodného leasingového řešení stačí tři kroky.

Existují různé typy leasingu v závislosti na vašich investičních potřebách. Udělejte si náš test a ihned zjistíte, který je pro vás ten pravý.

Investujete několikrát ročně?

Investuje vaše firma do různých typů zařízení?

Trávíte hodně času vyřizováním leasingu a kupních smluv na vaše firemní vybavení?

Správná leasingová možnost pro vás je rámcová dohoda

Potřebujete vyšší investice a flexibilitu, kterou s sebou nesou. A přesně tohle získáte díky rámcové dohodě od GRENKE, která vám umožní leasing kancelářského vybavení způsobem, jenž vyhovuje vašim potřebám. Rádi vám poradíme - stačí, když se s námi spojíte.

Správná leasingová možnost pro vás je Classic leasing

Chcete pevné splátky, které vám dají jistotu v souvislosti s investičními plány, ale také byste rádi zůstali flexibilní. Už dále nehledejte - leasingová možnost Classic od GRENKE je pro vás to pravé. Rádi vám poradíme - stačí, když se s námi spojíte.

Hned to vyzkoušejte!
Ano
Ne

Co máte v plánu?

Dokonale vybavení

Servery, notebooky či moderní software - není třeba si je vždy kupovat. Stačí si je vzít na leasing. Takto budete moci flexibilněji reagovat na potřeby zákazníků, zatímco vaše firma dynamicky poroste. A nejen to, navíc budete mít také vždy prvotřídní vybavení.

Přemýšlejte ve velkém, rozvíjejte se ve velkém

Pokud máte velké plány, nenechte, aby vás srážely finanční obavy. Získejte svobodu, kterou potřebujete, abyste mohli provést důležité investice. Zvolte si rámcovou dohodu GRENKE a pořiďte si vysněné předměty na leasing za zvýhodněných podmínek.

Reagujte na nový vývoj

Asi je nemožné předvídat budoucnost, ale nikoli pohotově reagovat na to, co pro vás připraví. Ujistěte se, že máte vždy nejmodernější technologie - ať už jde o nové pracovní či zákaznické požadavky. Sjednejte si leasing na špičkový počítačový hardware, audiovizuální techniku - to a mnohem víc si budete moci pořídit s Classic leasingem.

whitepaper

Vaše potřeby jsou jedinečné, a to platí také pro naše finanční poradenství.

Máte nějaký velmi zvláštní požadavek? Pojďme si o tom promluvit. Rádi se o vás postaráme osobně.

Oblíbené produkty pro poskytovatele služeb

Stále si nejste úplně jisti, jak vám můžeme pomoci? Zjistěte si informace o našich řešeních.