Jsme sebejistí tvůrci řešení

Máte rádi opravdové výzvy? To je rajská hudba pro naše uši.

Již pár let se vám daří udělat si jméno, dokázali jste sobě i ostatním, že jste dobří ve své práci a že jste výrazně lepší než průměr. Teď chcete udělat další krok ve své kariéře a hledáte výzvy, které jsou trochu náročnější než to, co jste dělali doposud. Tento přístup se nám líbí. Uvažujeme totiž stejným způsobem. Pojďme tedy utvářet úspěšnou budoucnost a růst společně.

Našimi zákazníky jsou podnikatelé. A my jsme motivováni stejným způsobem jako oni.

To je přesně ten duch, který chceme vidět také u našich zaměstnanců. Hledáme do našeho týmu zaměstnance, kteří se chtějí aktivně zapojit do našeho podnikání a touží něčeho dosáhnout. Pro svůj osobní a náš společný úspěch.

Zavolejte nám

Spojte se s námi prostřednictvím

+420 221 501 711

Po - Pá 8:00 - 16:30

'Vycestování do zahraničí bylo vždycky mým snem. Díky GRENKE se mi teď tento sen plní.'

// BIANCA AYYILDIZ, projektová manažerka - podpora prodejní organizace

Příležitosti po celém světě

Dokonce i můj kombinovaný pracovní a studijní program v oboru mezinárodního obchodu na Bádensko-Württemberské kooperativní státní univerzitě v Karlsruhe (DHBW Karlsruhe) byl zaměřen na můj největší cíl, tedy budoucí práci v zahraničí. V současné době pracuji ve faktoringu a jsem v úzkém kontaktu s nabyvateli franšízy a pobočkami v celé Evropě. Nyní se mi sen splnil. Chystám se na druhý konec světa za prací ve společnosti v australském Sydney, která je držitelem franšízy GRENKE. Mám v souvislosti s vycestováním smíšené pocity. Hned od prvního dne toho ode mě bylo hodně vyžadováno, ale také jsem obdržela spoustu povzbuzení a podpory. A kdyby se neobjevila možnost odjet do Austrálie, velmi ráda bych zůstala tady v GRENKE v Baden-Badenu.

Standardem, který je vlastní našim zaměstnancům, je podnikatelský duch

Podnikatelský duch je součástí naší firemní kultury - a proto hledáme zaměstnance, kteří přemýšlejí stejně jako my. Lidi, jež nechtějí pouze dělat svou práci, ale chtějí se také aktivně zapojit do podnikání. Abychom mohli společně růst, osobně i profesionálně.

Co činí práci v GRENKE tak mimořádnou

K tomu, abyste mohli nadále úspěšně rozvíjet svou kariéru a plně uplatňovat svůj potenciál, potřebujete správné prostředí. GRENKE vám může nabídnou optimální pracovní podmínky.

Pokud jde o řešení, nepřemýšlíme v malém. A v našich týmech neexistují žádné zastaralé, přísné hierarchie.

Věříme, že je dobré jedinci svěřit velkou zodpovědnost a nechat ho samostatně pracovat. Konec konců, jako podnikatel můžete přemýšlet jen tehdy, pokud máte dostatečnou svobodu.

Jsme globálním hráčem, ale také rodinnou firmou a považujeme za důležité otevřené a férové pracovní vztahy.

Umožníme vám podporovat váš osobní růst a nám společně dosahovat ještě větších podnikatelských úspěchů - to je nedílnou součástí naší firemní kultury.

Pokud jde o řešení, nepřemýšlíme v malém. A v našich týmech neexistují žádné zastaralé, přísné hierarchie.

Věříme, že je dobré jedinci svěřit velkou zodpovědnost a nechat ho samostatně pracovat. Konec konců, jako podnikatel můžete přemýšlet jen tehdy, pokud máte dostatečnou svobodu.

Jsme globálním hráčem, ale také rodinnou firmou a považujeme za důležité otevřené a férové pracovní vztahy.

Umožníme vám podporovat váš osobní růst a nám společně dosahovat ještě větších podnikatelských úspěchů - to je nedílnou součástí naší firemní kultury.

Proč byste měli pokračovat ve své kariéře v GRENKE.

Není snadné se rozhodnout, kam se dále ubírat v kariéře. Doporučujeme vám společnost, která neustále roste a vyznává moderní podnikovou filozofii vycházející z úspěchu. GRENKE.

Příležitosti, které můžeme nabídnout

Není třeba zmiňovat, že jako úspěšná společnost vám můžeme nabídnout zajímavou pracovní perspektivu, možnost mezinárodního uplatnění a atraktivní podmínky. Ale způsob, kterým pracujeme, je poněkud jiný. Jsme jako podnikatelé. Máme velkou svobodu, můžeme činit rozhodnutí a je na nás vidět společné odhodlání. Náš přístup se vyznačuje přijímáním každé výzvy a snahou jít nad a za rámec, abychom našli to nejlepší řešení. Lidé, kterým se tento způsob práce líbí, budou mít v naší společnosti před sebou skvělou kariéru. Vše závisí na osobní iniciativě. A nemusí skončit tím, že se stanete manažerem.

Jaká oblast vás zajímá?

Jako specialista na mezinárodní finance vám můžeme nabídnout zajímavou pracovní perspektivu a výzvy v oblastech, v nichž jsme odborníky.

Vzbudili jsme váš zájem?

Hledáte prostředí, které vám bude umožňovat, abyste se rozvíjeli? Pokud ano, jste na správném místě. Prohlédněte si naše volná místa a najděte si práci, jež vám bude nejlépe vyhovovat.

Co dalšího byste chtěli vědět? Jsme tady, abychom vám pomohli.

Pokud máte jakékoli další dotazy týkající se práce v GRENKE, rádi vám poradíme osobně. Stačí, když se spojíte s týmem pro hledání talentů našich personalistů nebo nám napíšete s použitím kontaktního formuláře.

Martin Musil

Kontaktní osoba v personální oblasti
Telefon: + 420 221 501 711

Více o naší společnosti

GRENKE Group

Naše řešení pomáhají zákazníkům po celém světě rozvíjet jejich podniky přesně způsobem, který si zvolí. Poskytujeme jim finanční volnost, kdykoli ji potřebují, a umožňujeme jim vzít trhy a zákazníky útokem a zaplavit je novými nápady. Pro bližší informace klikněte na tento odkaz.

Akce

Jako úspěšná společnost vždy hledáme nováčky, kteří chtějí růst spolu s námi. Můžete se s námi setkat tváří v tvář na různých pracovních a kariérních veletrzích. Chcete-li zobrazit nadcházející naplánované akce, klikněte na tento odkaz.