GRENKE pro OSVČ

Naše jednoduchá a na míru šitá finanční řešení vám umožní co nejvíce vytěžit ze svých silných stránek. Budete moci stále používat nejnovější vybavení a díky tomu si vytvořit manévrovací prostor.

Podpora, přesně jakou potřebujete

Pro OSVČ je každá investice příležitostí a výzvou v jednom. Chceme vám dát odvahu věřit svým nápadům a přeměnit je v realitu. Proto vám naše řešení poskytnou bezpečí, které potřebujete.

Vy dodáte nápady, my se postaráme o financování.

Nezaložili jste si vlastní firmu, abyste celý den strávili honičkou okolo placení faktur nebo obavami o to, zda máte na účtě dost peněz, abyste zajistili plánované školení. V GRENKE jsme si toho vědomi, a proto poskytujeme řešení šitá na míru pro zajištění vaší likvidity. Sahají od leasingu na vaši kancelář po dílenské vybavení.

GRENKE - vaší firmě se na čtyřikrát vyplatí

Osobní přístup

Šito na míru

Jednoduchost

Flexibilita

Osobní přístup

Šito na míru

Jednoduchost

Flexibilita

Tak jedinečná řešení jako jste vy sami

Poskytujete svým zákazníkům řešení přesně uzpůsobená jejich potřebám spíše než standardní služby? Přesně totéž můžete očekávat od GRENKE! A platí to bez ohledu na to, zda si chcete zajistit likviditu, nebo hledáte finanční řešení šitá na míru pro vaše strojní vybavení.

Zavolejte nám

Spojte se s námi prostřednictvím

+420 221 501 711

Po - Pá 8:00 - 16:30

Zkušenosti budují důvěru

Společnost GRENKE vám poskytuje svobodu, kterou potřebujete, abyste mohli dát prostor svému podnikatelskému duchu. Vše je šité na míru a za výhodných podmínek.

Váš partner pro malé a střední podniky

S nadšením pomáháme podnikatelům, kteří chtějí něčeho dosáhnout. GRENKE je všestranným odborníkem zejména pro malé a střední podniky.

Nezáleží na tom, zda působíte v průmyslu, prodeji nebo sektoru služeb. Můžete se spolehnout na naše zkušenosti.

Zvolená produktová řešení

Díky těmto skvělým službám můžeme vaše podnikání poposunout dopředu.