Financování zařízení

Velikost společnost je zásadní, že? Pro nás tomu tak není. Nezáleží na tom, zda jste lokální firma nebo globální hráč - v GRENKE obdržíte financování zařízení, která potřebujete.

Zavolejte nám

Spojte se s námi prostřednictvím

+420 221 501 711

Po - Pá 8:00 - 16:30

To, co potřebujete, přesně jak to potřebujete

Vy potřebujete nová zařízení a my máme správné financování.

Pro každý podnik

Od leasingu po pronájem, poskytujeme financování, které je to pravé pro vás, vaše potřeby i nákup zařízení, jež potřebujete. Můžete si dokonce zvolit, jestli si přejete zařízení vlastnit, nebo pouze na jistou dobu používat.

Kontaktní osoba, která se vám bude v GRENKE věnovat, pro vás vypracuje finanční nabídku šitou na míru, jež vám bude dokonale vyhovovat. Nerozlišujeme mezi společnostmi různé velikosti, máme něco pro každého.

Výhody pro vás

Přemýšlíte o tom, co vám financování v GRENKE může nabídnout? Už se nemusíte poohlížet jinde.

Rychlost

Na nové vybavení nemusíte dlouho čekat.

Šité na míru

Uzpůsobíme to, co nabízíme, aby to vyhovovalo vašim potřebám.

Snadné plánování

S námi můžete financovat širokou škálu zařízení a vybavení.

Osobní přístup

Budeme s vámi spolupracovat na tom, abychom našli správný typ financování.

Rychlost

Na nové vybavení nemusíte dlouho čekat.

Šité na míru

Uzpůsobíme to, co nabízíme, aby to vyhovovalo vašim potřebám.

Snadné plánování

S námi můžete financovat širokou škálu zařízení a vybavení.

Osobní přístup

Budeme s vámi spolupracovat na tom, abychom našli správný typ financování.

Co můžete financovat

Je k dispozici široká nabídka možností pro financování zařízení. Prohlédněte si náš seznam - díky nám si budete moci vybrat zařízení, o kterém sníte. Nenašli jste svůj produkt? Spojte se s námi.

Frankovací stroje

Vaše společnost každý den odesílá bezpočet dopisů. Přilepování známek na každý z nich je náročný úkol. Proto potřebujete frankovací stroj. Ale jak ho zaplatíte? Je to velmi snadné: s námi.

Pokladní systémy

Tržby jsou to, oč tu běží - a co vás drží nad vodou. Správný pokladní systém vám s nimi může pomoci. Jeho součástí jsou počítače s pokladnami, řídicí panely, skenery, tiskárny stvrzenek a zásuvky na peníze. Ale kde vezmete peníze na zaplacení tohoto systému? Od nás.

Vysokozdvižné vozíky, zvedací plošiny

Uvádění těžkých věcí do pohybu je vaše práce. K tomu budete potřebovat vysokozdvižné vozíky. Musí toho hodně vydržet - budete s jejich pomocí totiž každý den přemísťovat těžká břemena. Pokud jde o financování, těžkou váhu za vás na sebe vezmeme my.

Audiovizuální technika

Přemýšlíte ve zvucích a obrazech. Uveďte své nápady do praxe - k tomu budete potřebovat jen správnou techniku. GRENKE nabízí snadný způsob financování kamer, mikrofonů a osvětlovacích zařízení.

Automaty na kávu

Šálek kávy pouhým stisknutím tlačítka je skvělý start do nového dne. Pomůže také překonat popolední únavu po obědě. Sdílejte tyto pocity se svými zaměstnanci díky našemu financování automatů na kávu.

Kancelářský nábytek

Když se chcete rozrůstat, nákup nového kancelářského nábytku může být drahý špás. Svůj nákup můžete financovat s GRENKE, od jednoduché kancelářské židle po celé prostory recepce.

IT-Hardware od telefonu po datové centrum

V dnešní době jsou mobilní zařízení nepostradatelná v každodenním pracovním životě. Mnozí je pokládají za nejzákladnější pracovní nástroj. Avšak zařízení, servery a paměti nejsou levné. My to víme - a pomůžeme vám je financovat.

Fitness stroje

Pomůžete svým zákazníkům zůstat v kondici. K tomu budete potřebovat správné fitness stroje. Ať už potřebujete trenažér nebo pořizujete kompletně nové vybavení do svého fitness centra, GRENKE je vaším ideálním finančním partnerem.

Hotelové vybavení

Čisticí zařízení, hotelový software, nábytek do pokojů; když provozujete hotel, musíte myslet na spoustu věcí. O co se však nebudete muset obávat, je financování. O to se postaráme GRENKE.

Bezpečnostní technika a poplašná zařízení

Pracoviště ve vaší společnosti je plné drahého vybavení. To znamená, že je třeba ho chránit. Bezpečnostní technika, poplašná zařízení a kamerové monitorovací systémy se o to postarají - a GRENKE zajistí financování.

Multimediální vybavení

Vybavení pro multimediální účely je potřebné v mnoha oblastech. Patří sem projektory, monitory a promítací plátna a také stojany na monitory, nosiče sluchátek a podobně. To vše si můžete pořídit díky financování s GRENKE.

100 % Software

Už máte hardware. Teď už vám chybí jen aplikace. Věřte tomu, nebo ne, díky financování od GRENKE si můžete pořídit i software. 

Elektrokola

Chcete se vyhnout dlouhým hodinám v zácpě během špičky a udělat něco pro životné prostředí a své zdraví? Mohla by vaše společnost poskytnout svým zaměstnacům nejnovější elektrokola? S GRENKE můžete financovat zdraví a štěstí svých zaměstnanců.

Stavební zařízení

Ať už potřebujete mini rypadlo, bagr nebo míchačku na beton - my vám s tímto zařízením pomůžeme.

Telekomunikační zařízení

Hladká komunikace je často klíčová v každodenním podnikání. A proto vám vaše telekomunikační zařízení pomůžeme financovat.

Dílenská zařízení, stroje a vybavení

Ve vaší dílně jste obklopeni přístroji a zařízeními, které vám usnadňují práci. Podobně jako GRENKE - se správným financováním.

Kopírky, tiskárny

Provoz tiskáren a kopírek se v kancelářích nezastaví. A proto musí být tyto přístroje odolné. Kvalitní vybavení je však často velmi drahé. S GRENKE to ovšem nebude problém. Kopírky a tiskárny snadno zaplatíte díky našemu financování.

Technika LED osvětlení

Prosvětlujete svět. Technika LED osvětlení není jen jedinečným způsobem, jak ozvláštnit jisté prostory ve vašem pokoji, ale skýtá také ohromný potenciál pro kreativitu a inovaci. To však není úplně levné. Jsme tu pro vás. S GRENKE vysoké náklady nejsou problém.

Lékařská technika

Zdraví lidí je vaše hlavní priorita. Potřebujete se spolehnout na zařízení, která používáte. Také na nás se můžete spolehnout, pokud jde o financování lékařské techniky.

Kompresory

Kompresory se používají k mnoha účelům, od stavenišť po dílny a také k čištění. Bez ohledu na to, na co kompresory potřebujete, my vám upustíme tlak, pokud jde o náklady. S GRENKE bude financování vašich zařízení snadné.

Čisticí technika

Čistota půl zdraví - to jsou slova, kterými je dobré se v životě řídit! Ale jak to zařídíte? Díky vysavačům, čístícím a mycím strojům. Pomůžeme vám dát do pořádku náklady. S GRENKE můžete financovat cokoli.

1 / 21

Jak by mohlo financování vypadat

Plaťte méně, získejte více

VÝZVA
Nemocnice potřebuje vyměnit všechna lůžka pro hospitalizované pacienty. Plánuje to provést po jednotlivých odděleních spíš než najednou.

 

ŘEŠENÍ
Díky rámcové dohodě nemocnice získá trvale výhodné podmínky, i když k nákupu dojde k různou dobu.

Krok za krokem

PROBLÉM
V řemeslné dílně se pokazil frézovací stroj. Dílna musí pořídit nový, který zvládne každodenní používání.

 

ŘEŠENÍ
Dílna bude platit fixní měsíční poplatek. Na konci doby trvání leasingu může dílna buď vybavení nadále používat, nebo ho vyměnit za novější model - takto sníží riziko dalšího selhání.

Umožňujeme malým firmám dělat velké věci

PROBLÉM: maloobchodník s biopotravinami chce přejít na elektronický pokladní systém. Jeho pořízení je bohužel velmi nákladné.


ŘEŠENÍ
Se smlouvou Classic leasing maloobchodník platí fixní měsíční poplatek. To znamená, že si může pokladní systém beze všeho dovolit.

Naše produkty pro financování zařízení

Píle, velikost, potřeby - to jsou věci, které činí každou společnost jedinečnou. Proto vám nabízíme více než jeden způsob financování.

Bohaté zkušenosti s financováním

V roce 1978 jsme začali leasingem kancelářského vybavení. Byli jsme průkopníky ve svém oboru.

Leasing je odvětví, v němž opravdu záříme

Leasingem jsme začali a nikdy jsme ho nepřestali nabízet. Naopak - naše portfolio se rozrostlo.

Chceme dám každému podniku možnost financování svých zařízení. Jde o služby, kterých rádo využije mnoho spokojených zákazníků.

info

Staňte se jedním z našich partnerů

Jako obchodníci chcete být schopni uspokojovat potřeby svých zákazníků. S naší pomocí můžete dělat přesně tohle. Jako partnerovi společnosti GRENKE vám poskytneme různé platební možnosti a zvláštní podmínky.

GRENKE má ještě více co nabídnout

Následující řešení vás také mohou zajímat.