Leasing s GRENKE

Chcete využívat nejnovější technologie okamžitě, aniž byste zbytečně vinkulovali kapitál? Řešení je jednoduché: leasing. Rychlé, výhodné a dokonalé pro vaše jedinečné potřeby.

Leasing, naše oblast obchodu

Ať už jste podnikatel a hledáte vybavení na leasing, přičemž chcete mít přehled o své likviditě, nebo obchodník, který si cení pohodlného zpracování a rychlého hotovostního toku, s GRENKE bude snadné rozšířit si své finanční obzory. Čistá kupní cena ve výši pouhých 20 000 Kč pro začátek stačí.

Ten správný leasing pro vás

Je úžasné, na co všechno si můžete sjednat leasing: počítačové servery, pokladní systémy pro prodej, nábytek do nové kanceláře ve vaší druhé pobočce. Na to vše a na spoustu dalších věcí si s námi můžete zajistit financování.

Když je k dispozici tolik možností, proč byste si měli leasing pořídit u GRENKE? Nezáleží na tom, zda máte lékařskou praxi nebo jste malý či střední podnik - my jsme tady pro vás, a osobně. Nabízíme poradenství jako rovný s rovným, atraktivní podmínky i při malých objemech a rychlé, profesionální zpracování.

Není divu, že jsme momentálně jedničkou v nízkonákladovém leasingu počítačového vybavení v Evropě.

Vy máte otázky; my máme odpovědi

Vše o leasingu od GRENKE

Chcete znát veškeré podrobnosti? Prostudujte si sekci často kladených dotazů (FAQ) a zjistěte, jak je leasing s GRENKE transparentní a jednoduchý.

Naše produkty

Hledáte běžný leasing nebo něco extra pro vás? Přečtěte si více o možnostech, které jsou k dispozici v GRENKE.

Zavolejte nám

Spojte se s námi prostřednictvím

+420 221 501 711

Po - Pá 8:00 - 16:30